Dzisiaj jest: Czwartek, 18 Stycznia 2018 r.   Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wybierz interesującą Cię kategorię

Logowanie do serwisu Świat Imprez

 
 
 
 

Zapisz się do newsletera

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje ?
 
 
 
 

Kalendarz imprez

«
Styczeń 2018
»
PnWtŚrCzPtSoN
1 2 34567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29 30 31

Szybki kontakt

ŚWIAT IMPREZ

ul Gliniana 43 lok. I
20-616 Lublin
tel./fax: 081 534 63 55
tel. kom: 501 213 416
NIP: 712 - 150 - 58 - 89
REGON: 430720514
e-mail: info@swiatimprez.pl

Powiadom mnie o imprezie na SMS!

Aby otrzymywać powiadomienia SMS wpisz swój numer w formacie 48xxxxxxxxx.

Ostatnio dodane zdjęcia

Ostatnio dodane recenzje

http://bob.lublin.pl/
Zapowiedzi

Czwarta edycja "VideoNews" w Galerii Labirynt w Lublinie
Data wydarzenia: 07-12-2017

51512555271videonews.jpg

Galeria Labirynt zaprasza na czwartą edycję VideoNews – ogólnopolskiego przeglądu sztuki wideo studentek i studentów uczelni artystycznych. Projekt ma na celu nie tylko prezentację sztuki wideo artystów młodego pokolenia, lecz także umożliwienie twórcom konfrontacji własnych poszukiwań z obszaru sztuki z rówieśnikami z innych uczelni.

W tegorocznej edycji wezmą udział studentki i studenci, których prace zostały wyłonione w drodze otwartego naboru, a także pracownie uczelni artystycznych: Pracownia Filmu Krytycznego (AS Szczecin), Pracownia Sztuki w Przestrzeni Społecznej (UAP), Pracownia Działań Przestrzennych (ASP Warszawa). W programie są pokazy filmów i dyskusje. Wydarzenie potrwa od czwartku do soboty (7-9.12). Wstęp jest bezpłatny.

PROGRAM

7 grudnia (czwartek), godz. 17.00

Pracownia Filmu Krytycznego (Karolina Breguła), AS Szczecin – Ola Hulbój, Patrycja Kuracińska, Klaudia Łukaszczyk,  Monika Grażyna Olszewska, Zuzanna Piontke, Michał Saroma, Jakub Siedlecki
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

Prezentacja prac wybranych na podstawie otwartego naboru – Aleksandra Dyja (ASP Kraków), Jana Baczyńska (AS Szczecin), Ada Rączka (Staatliche Hochschule für Bildende Künste Frankfurt Nad Menem), Natalia Zalewska (ASP Gdańsk), Anna Shimomura (ASP Warszawa), Agata Lankamer (ASP Wrocław), Katarzyna Dębska (University of the Arts London/Central Saint Martins), Olga Winiarczyk (ASP Warszawa), Aleksander Sovtysik (ASP Kraków), Justyna Mieleszko (ASP Warszawa)
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

8 grudnia (piątek), godz. 17.00

Pracownia Sztuki w Przestrzeni Społecznej (Rafał Jakubowicz), UAP – Maria Dutkiewicz, Dorota Gralewska, Tomek Pawłowski, Paulina Piórkowska, Aleksandra Polerowicz, Natalia Raczkowska
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

Prezentacja prac wybranych na podstawie otwartego naboru – Horacy Muszyński (AS Szczecin), Marta Baron (WS UP Kraków), Martyna Hadyńska (UAP), Svetlana Kohutnytska (ASP Kraków), Maryna Sakowska (UAP), Tomasz Korczyk (WA UMCS Lublin), Marcin Łaszczewski (AS Szczecin), Marta Krześlak (ASP Łódź), Dominika Święcicka (UAP), Kamil Olszówka (ASP Gdańsk)
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

9 grudnia (sobota), godz. 16.00

Pracownia Działań Przestrzennych (Mirosław Bałka, Zuza Golińska), ASP Warszawa – Svitlana Bezkorovaina, Tymoteusz Bryndal, Janis Eckhardt, Arman Galstyan, Barbara Gryka, Willam Jones, Mateusz Kowalczyk, Jagoda Kwiatkowska,  Piotr Marzec, Anna Shimomura, Oliwia Thomas
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

Prezentacja prac wybranych na podstawie otwartego naboru – Hanna Kaszewska (AS Szczecin), Jan Baszak (AS Szczecin), Agata Rucińska (ASP Warszawa), Katarzyna Pomorska (ASP Łódź), Hanna Kur (ASP Gdańsk), Patrycja Cichosz (ASP Gdańsk), Ieva Grigelionyte (Iceland Academy of Arts), Mateusz Kozłowski (ASP Gdańsk), Eliza Gawrjołek (ASP Łódź), Michał Jaszkowski (UAP), Katarzyna Wołczyńska (WA UMCS Lublin), Jagoda Wójtowicz (ASP Kraków)
Dyskusja z udziałem studentów, prowadzenie: Jakub Majmurek

Dyskusja podsumowująca z udziałem wszystkich profesorów

 

Galeria Labirynt

ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin